Karel Ungr


Podskalská 24

12 800 Praha 2


telefon: +420 737 289 055

email: info@ariconium.cz

IČO: 12612073

DIČ: CZ5905221201e-shop s tričky s motivy psů a koček


stránky od allegro2.cz

Proč keramické?

Můžete se seznámit s noži ARICONIUM pro třetí tisíciletí, kde čepel je vyrobena díky nejnovějším technologiím z oxidu zirkonia. Takto vyrobený nůž získává nevšední vlastnosti, mezi které patří:

- extrémní a dlouhodobá ostrost čepele bez nutnosti broušení

- netečnost vůči kyselinám v potravinách

- imunita vůči rezivění a tvoření skvrn

 

Díky těmto vlastnostem neztrácí krájené ovoce, zelenina ani čerstvé maso žádný z vitamínů. Nože mají  ergonomické tvary a spolu s nízkou váhou a vyváženým těžištěm je s nimi radost pracovat. Rukojeti  jsou vyrobeny z plastu se speciální povrchovou úpravou pro příjemné držení nože.

 

Nože ARICONIUM jsou ideální pro krájení ovoce a zeleniny, masa a masných výrobků, pečiva apod. Neměly by se používat k porcování mražených potravin, k vykosťování, otevírání konzerv, páčení apod.   

 

Tyto unikátní nože si zaslouží péči jak při jejich mytí tak při ukládání. Nože lze samozřejmě mýt v myčkách nádobí, ale kvůli možnosti mechanického styku s jinými předměty je jednodušší nůž omýt a otřít. Nože by měly být ukládány odděleně, aby se zabránilo poškození jejich i okolních předmětů.

 

V naší nabídce jsou jak nože s klasickou bílou čepelí, tak stylové nože s černou čepelí a jako absolutní novinku nabízíme  nože s černou čepelí v luxusní zrcadlové úpravě. V každé z těchto řad jsou čtyři velikosti nožů.

 

Blahopřejeme Vám k Vaší volbě a věříme, že koupí nožů ARICONIUN získáváte na dlouhou dobu spolehlivého pomocníka ve Vaší kuchyni.